Geleceğiniz için,

Müşterileriniz ile ilgili ve süreçlerinizi yönetebileceğiniz 360 derece çözümler Veribis'de. 1999 yılından bugüne sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yazıyoruz.

Demo talebiniz için tıklayınız

Sizinle Heryerdeyiz,

Veribis web tabanlı bir uygulama olup, tablet, telefon, pc ortamlarında çalışmaktadır.

Demo talebiniz için tıklayınız

VeribisCRM

CRM diğer adı ile Müşteri İlişkileri Yönetimi. Veribis ile artık müşterilerinize çok boyutlu bakabileceksiniz. Firma, Kişi, Ürün, Fırsat, Aktivite, Nunume, Teklif, Sipariş, Sözleşme, Proje, Rakip modülleri ile şirketinizin tüm süreçlerini kolay bir şekilde yöneteceksiniz.

Demo talebiniz için tıklayınız

VeribisSERVIS

Servis yada diğer adı ile Satış Sonrası Hizmetler. Eğer ürettiğiniz yada satışını yaptığınız ürünün seri no bazında takibi, garanti başlatma ve süreçlerini takip etme ihtiyacınız var ise Veribis yanınızda, Firma, Makine, Ürün, Talep, Servis, Sözleşme, Sipariş modülleri ile bu süreçlerinizi kolaylaştırıyor.

Demo talebiniz için tıklayınız

Diğer Bazı Modüller

Veribis sisteminiz ile entegre bir şekilde birçok modül ile birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Hızlı geliştirme aracı ile hergün yenileri eklenmekte, geliştirilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda var olan modüller size göre revize edilebilme, yenileri eklenebilmektedir.

Demo talebiniz için tıklayınız

Sizde Yapabilirsiniz

NoCode, LowCode, Platform gibi de adlandırılabilecek Veribis Platformu sayesinde, sizler de yazılım projelerinizi Veribis ile geliştirebilir, Formolog.com sayfamızı ziyaret ederek Formolog dünyasına sizde katılabilirsiniz.

Bilgi için tıklayınız.

Entegrasyon

İş süreçleriniz içinde kullandığınız her türlü nesneden gelen veriler Veribis platformuna aktarılabilmektedir. Bu sayede tek noktadan işinizi rahatça yönetebilirsiniz. Birçok farklı yere veri girmezsiniz, tüm veriler Veribis'te toplanır sizde kontrollerinizi yaparsınız.

Demo talebiniz için tıklayınız

Modüllerimiz

Müşteri
Müşteri
Müşterilerilerinizi ya da müşteri adaylarınızı kaydedin, insanlar unutulmadıklarını gördüklerinde mutlu olurlar.
Daha Fazla
Fırsat
Fırsat
Müşteri size ulaşmadan size ulaşın, fırsatları belirleyin, Veribis'e girin ve aşamalarını tarkip edin.
Daha Fazla
Teklif
Teklif
Müşterilerinize kurumsal bir formatta karavan teklifinizi iletin. Neden kazanıyorsunuz , neden kaybediyorsunuz raporlayın.
Daha Fazla
Sözleşme
Sözleşme
Sözleşmeler girin, ıslak imzalı dosyalar ekleyin ve tarhilerini kaçırmayın, şartlarını kontrol edin.
Daha Fazla
Numune
Numune
Numune, Demo, Test, müşterini ürününüz deneyimlemek isterse ise takip edilmesi gerekir.Nunumenin maddi maliyeti olduğu gibi takip edilmez ise görünmeyen maliyeti daha fazladır.
Daha Fazla
Şirketim
Şirketim
Şirketinize hazır bir yazılım, evrak yönetimi, teknik destek yönetimi, yemekte ne var ? , yetki ve sorumlukluk, demirbaşların takibi ve ataması, ve daha fazlası . . .
Daha Fazla
Proje
Proje
atış öncesi veya satış sonrası projelendirilen işlemlerini kontrol etmek için Veribis yanınızda, geliştirme aracı ile birlikte size göre özelleştirilebilen bir çözüm.
Daha Fazla
Stok
Stok
Ticari programınız ile entegre , kimlere teklif verdiniz, hangi fiyatlardan teklif ettiniz takip ediniz.
Daha Fazla
Rakip
Rakip
Siz takip etmiyor olabilirsiniz, ya sizi takip ediyorlarsa, Rakiplerini girin, rakip ürünler ile kendi ürünlerinizi kıyaslayınız.
Daha Fazla
Kiralama
Kiralama
Kiralık ürünleriniz var ise Veribis ile kayıt altına alabilirsiniz.
Daha Fazla
Toplantı
Toplantı
Toplantılarınızı yönetim, Görev atalamalarınızı yapın.
Daha Fazla
Hedef - Bütçe
Hedef - Bütçe
Sayısal ve miktarsal hedeflerinizi girin, anlık olarak girilen veriler ile kıyaslayın, hatta isterseniz erp programınızdan gelen veri ile karşılaştıralım.
Daha Fazla
VRM
VRM
Tedarikçi sözleşmeleri, satınalma talepleri, onay mekanizması, tedarikçilerden teklif toplama ve daha fazlası.
Daha Fazla
Çağrı Merkezi
Çağrı Merkezi
IP Santral ile entegre bir şekilde Veribis üzerinden görüşmeleri yapıni notlarınız girin, yönlendirin, hatta isterseniz görüşme kayıtlarını Veribis de dinleyin.
Daha Fazla
Aktivite
Aktivite
Müşterileriniz ile olan görüşmelerinizi kayıt altına alın. Ziyaret, Telefon Görüşmesi, Yapılacak İş v.b. modlarda takip edin.
Daha Fazla

%100 yerli ve size özel çözümler

20 yılı aşkın tecrübe ile hazırlanmış, hemen her sektöre çözüm sunulabilen çözümleriniz ile yanınızdayız.

Arayın tanışalım,

Digital dünyada firmanız için neler yapabiliriz konuşalım.