Biz Kimiz?

Veribis hakkında söylenecek en önemli şey müşteri ilişkileri konusundaki deneyimini kendi ürettiği yazılımla tüm ülkeye sunmaya çalıştığıdır. Veribis, 1999 yılından bugüne bilişim sektöründe hizmet vermektedir. 2009 yılı itibari ile kendi yazılımlarını üretmeye başlamıştır. Bu yazılımlar; CRM odaklı, firmaların iş süreçlerini kolaylaştıran, modüler yapıda web tabanlı çözümlerdir.

Ana Fikrimiz : Uygulamalarımız size iş süreçlerinizi tanımlayabileceğiniz, ölçebileceğiniz bir yapı sunmaktadır. Tasarlayacağınız formlar ile kullanıcı bazında iş atamaları, proje veya işlerin aşamalarının takibi gibi birçok durumda yardımcı olmaktadır. Firmaların satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmetlerini kapsayan, basit, kolay anlaşılır ve ulaşılması kolay çözümler sunmak, gerektiğinde yazılım ve donanımlarla entegrasyonlar sağlamak ve bu sayede firmaların iş süreçlerinde verimli uygulamalar geliştirmektir.

Faydalarımız : Riskinizi yönetebilirsiniz. Karar vermede hızlı davranırsınız. İş süreçlerinizi ve kullanıcı performanslarını ölçebilirsiniz