Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yıllardır bizlere sorulan soruları burada topladık. Bunların dışında sorularınız olur ise bize ulaşabilirsiniz.

Özet bir cümle ile mevcut müşterilerinizi kaybetmemek ve yeni müşteriler kazanmaktır. Ürün ve hizmet sunan firmaların artmasıyla, CRM kavramı da kendinden daha fazla bahsettirir olmuştur. Ürün ve hizmet satın alan müşteri, doğal olarak kendini daha çok memnun edene yönelmektedir. O halde; CRM nedir?

Üniversitede eğitmenlerimizin ilk sözü “İşletmenin Amacı Kardır” idi. Evet, bir işletme sahibi veya çalışanıysanız unutmayın ki, o işletme kar üzerine kuruludur; değilse, orası bir Dernek veya Vakıf olabilir.

İşletmenizin kazanç merkeziyse müşterilerinizdir. Müşterisiz bir işletme olabilir mi? İşte Veribis sizin müşterileriniz ile oaln süreçlerinize odaklanmış bir firma ve yazılım platformudur.

Veribis, firmaların iş süreçlerini kolaylaştırmaya odaklanmıştır.

Kullanmakta olduğunuz yazılımlara rakip olmadan, onlar ile birlikte süreçlerinizi ölçe ve yönetme yöntemlerini geliştirmeye çalışır.

Günlük iş hayatındaki kağıt kalabalığını azaltan çözümler üretir.

Uygun bir yazılım için üç noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir.

1. Yazılım almadan önce ihtiyaçlarınız belirlemeli ve bütçeniz dahilinde yazılım firmaları ve ürünleri ile ilgili görüşmelisiniz. Öncelikle ihtiyaçlarınıza uygun yazılımı aramalısınız. Bütçeniz içindeki en ucuz yazılım ile en pahalı yazılım arasında tek fark size uygun olup olmadığıdır. Yazılımın maliyetini ikinci aşamaya bırakıp, ihtiyaçlarınıza karşılık geliyor mu bunu anlamaya çalışın.

2. Ürün aldığınızda bunu firmanızdaki kullanıcıların kullanacağını unutmayın. Kullanıcıların fikrini alır, ürün alındığını kullanamaları gerekeceğini, bunun firmanın geleceği için gerekli olduğunu anlatın.

3. Yazılım ürününü almanız yetmez, yöneticiler olarak uygulamanın arkasında durmalı, sizde kullanmalı, raporlarınızı artık farklı ortamlardan değil bu yazılım üzerinden almalısınız. Yazılımn yaşamasını sağlamalısınız.

Özetle , size uygun yazılım olmalı, kullanıcılar inanmalı ve kullanmalı, yöneticeler de yazılım projesinin arkasında durmalı ve yönetimsel raporlarını sistem üzeriden almalıdır.

Kiralama modeli ile satışı yapılmaktadır.

Geliştirme Aracını aldığınızda sizde geliştirme yapabilmektesiniz.

Geliştirmeleri Veribis'in yapmasını ister iseniz ek hizmet bedeli karşılığında yaptırabilirsiniz.

Veribis web tabanlı bir uygulamadır. Browser uygulamaları ile çalışmaktadır. Firmanız sunucularında çalışabildiği gibi Veribis Bulut sisteminde de kullanabilirsiniz.

Veribis %100 yerli bir uygulamadır. 20 yılı aşkın yerli yabancı şirket tecrübelerimiz ile önce Türkiye sonra da Dünya'da geçerli olan bir ürün hazırladık. Hatta bir haftada Dubaide uygulamayı ingilizce olarak kurulum yapıp geldik.

BPM : Business Process Management Software, Türkçe adı ile İş Süreç Yönetimi Yazılımı, Veribis'in yıllardır müşterilerine sunduğu bir yapıdır. Firmaların iş akış süreçlerinde ihtiyaçlarına göre Veribis üzerinde düzenlemeler yapabilirler. Yazılım kodlamam gerektirmeyen ( Low Code ) teknolojisi ile firmalar kendi süreçlerini de geliştirebilirler.